فهرست بستن

درباره ما

ما را بیشتر بشناسید

مدیریت این واحد با تجربه و حضور فعال بیش از هشت سال در صنعت اتصالات و پیچ و مهره امیدوار است که همکاری سازنده ای با مدیران کارخانجات و شرکتها و صنایع کشور داشته باشد.با بیش از۱۰سال تجربه در زمینه طراحی، تامین، فروش و تولید انواع پیچ و مهره در صنایع نفت و گاز پتروشیمی، آب و فاضلاب، ساختمان و عمران، خودرو سازی، معادن و فلزات، برق و الکترونیک فعالیت نموده و با به کارگیری دانش فنی روز، در ارتقاء صنعت داخلی نقش به سزایی داشته استافتخار دارد که با دانش تخصصی بالا، سرمایه انسانی با انگیزه و خلاق، متخصص و مسئولیت پذیر کسب و کار خود را به طور مستمر بهبود داده و تمام فرآیندهای خود را در جهت جلب رضایت مشتریان ارتقا می دهد.این مجموعه سعی نموده است با تولید و فروش با کیفیت محصولات گام موثری برای بهبود صنعت کشور باشد.

تولید پیچ و مهره

اطلاعات پیچ و مهره تخصص و بخشی از تولیدات ما

استاد بولت های مخصوص فلنج و اتصالات لوله ای، یوبولت، رول بولت، فیت بولت، ماشین بولت، اکسپنشن بولت، راد بولت، هیلتی بولت، لوک بولت، اسلیو بولت، شین بولت، تی بولت، شیمیکال بولت و انواع پیچ و مهره شش گوش با استاندارد مخصوص سازه های فلزی غیر جوشی و ضد زلزله و پل سازی و اتصالات با مقاومت بالا، تولید انواع مهره های شش گوش و چاکدار و کاسه نمد دار و قفلی و باریک چپ گرد و راست و تولید انواع انکر بولت با پوشش های گالوانیزه روی و نیکل و کروم و تفلون صنعتی ( P.T.F.E – Industrial Teflon Coated ) ، سرامیکی  (Ceramic)کاد میوم ( Cadmium Plated )پلیمری با دوام بالا در مقابل خوردگی های آب، هوا، نمک، اسید، دمای بالا و غیره با متریال های سوپرآلیاژ و ضد اسید، ضد زنگ، نسوز، فولادی و مقاوم در برابر کشش، تنش، ضربه وغیره ST 37 – ST 52 – CK 45 – MO 40 – A 193 – A194 – A 320 – A325 – INCONEL ALLOY و گرید های : 4.6 – 5.8 – 6.8 – 8.8 – 10.9 – 12.9 – B.7 – B. 8- B.16 – L.7 – 2. H طبق استاندارد های ISO-ANSI ASTM-DIN با ارائه گواهی کیفیت از آزمایشگاه ها و دانشگاه های معتبر ایران.

صنایع و شرکت های همکار ما

استاندار های تولید پیچ و مهره ها

استاندارد پیچ و مهره یکی از استاندارد های مهم جهت ساخت قطعات دارای اتصالات و ایجاد اتصالات فلنجی است. پیچ و مهره های ارائه شده در بازار انواع و اشکال مختلفی دارند و هر کدام از آن ها معمولا برای مصارف متفاوتی ساخته می شوند. مهندسان در سراسر جهان از اواسط قرن نوزدهم سعی کرده اند تا در مورد استاندارد پیچ های ماشین به توافق برسند.