فهرست بستن

فروش پرچ های چکشی و آلومینیوم

فروش پرچ های چکشی و آلومینیوم : همانطور که می دانید پیچ ها برای اتصال دو قطعه بکار می روند میخ پرچ نیز از جمله این وسیله می باشد که برای اتصال دو قطعه بکار می روند.با این تفاوت که این پرچ ها به منظور اتصال دائم استفاده می شوند.
این میخ در سایزهای 3mm , 3.2mm , 4mm , 5mm, 6mm و در طول های 6 و 8 و 10 و 12 و 14 و 15 و 18 و 21 و 25 و 30 و 35 میلیمتر از آلیاژ آلومینیوم ساخته می شود.

فروش پرچ های چکشی و آلومینیوم

فروش پرچ های چکشی و آلومینیوم

برای استفاده از میخ پرچ در قطعات نرم بهتر است از واشر یا میخ پرچ سر پهن (گل پهن) برای اتصال استفاده شود ؛ سوراخ ایجاد شده بر روی قطعات باید حدود 0.1 میلیمتر بیشتر از قطر پرچ باشد زیرا سوراخ کوچکتر مانع از ورود پرچ و سوراخ بزرگتر باعث کاهش استحکام اتصال می شود و حتی ممکن است اتصال انجام نگیرد.

طول پرچ باید با مجموع ضخامت قطعات و قطر پرچ انتخاب شود. (ضخامت کار + قطر پرچ = طول پرچ) در انتخاب طول پرچ باید بسیار دقت کرد زیرا کوتاه بودن طول پرچ مقاومت کافی را ندارد و بلند بودن پرچ مدت زمان و هزینه ی پرچ کاری را افزایش می دهد و از طرفی نیز اتصال به خوبی انجام نمی گیرد.

فروش پرچ های چکشی و آلومینیوم

فروش پرچ های چکشی و آلومینیوم

پرچ ها یکی از ابزارهای اتصالات دائم دو یا چند قطعه است این قطعات از جنس آلومینیوم، مس ، فولاد، چوب، چرم، پلاستیک و … می باشد. پرچ کردن یکی از روش های اتصال سریع و کم هزینه است.

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد پرچ ها تقریبا هیچگونه اتصالی نمی تواند راحت تر، سریعتر، ارزان تر و مطمئن تر از پرچ باشد. این شرکت در راستای تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی و پاسخگویی به نیاز مشتریان وفادار خود توانسته است

فروش پرچ های چکشی و آلومینیوم

فروش پرچ های چکشی و آلومینیوم

با راه اندازی خطوط تولید با کیفیت و مدرن تولید پرچ؛ انواع پرچ های چکشی (سرگرد ، سرتخت و سرخزینه) را بوسیله مواد اولیه مرغوب و پایدار تولید و با کیفیت فوق العاده به بازار مصرف عرضه کند.
میخ پرچ چکشی آهنی نوعی از پرچ ها هستند که به وسیله ضربه چکش یا … نصب می شوند که در اشکال مختلفی تولید می شوند.

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *