فهرست بستن

قیمت اتصالات سیم بکسل

قیمت اتصالات سیم بکسل

قیمت اتصالات سیم بکسل

قیمت اتصالات سیم بکسل : مشخصات بست سیم بکسل و کرپی بست سیم بکسل و کرپی از اتصالات مورد استفاده برای ساخت حلقه چشمی یا اسلینگ موقت است که نوع فولادی ، چدنی و استیل کرپی با توجه به نوع مصرف آن به کار برده می شود. بست سیم بکسل چدنی با وزن مخصوص کمتر نسبت به فولادی، برای مصارف عادی و بست بکسل فولادی برای مصارفی با نیرو وارده بیشتر مانند آسانسور به دلیل مقاومت بالاتر از چدن کاربرد دارد.

قیمت اتصالات سیم بکسل

استعلام قیمت اتصالات سیم بکسل در تهران

از بست سیم بکسل استیل (کرپی استیل) در محیط های مرطوب به دلیل مقاومت استیل در برابر زنگ زدگی مانند مصارف استخر و سایر موارد استفاده می­شود.

قیمت اتصالات سیم بکسل

گوشواره سیم بکسل ( اشکی ) ، قطعه ای از جنس آهن، فولاد ، استیل و از اتصالات مهم سیم بکسل در ساخت و تعمیرات آسانسور، بالابر و لیفتراک و تجهیزات کشاورزی می باشد که ظاهری شبیه به اشک دارد.

کاربرد گوشواره سیم بکسل در محل حلقه شدن سیم بکسل یا طناب برای ساخت حلقه اسلینگ و یا کاربرد مشابه به منظور بالا بردن استحکام سیم بکسل یا طناب و محافظت از آسیب پذیری تحت فشار و اصطکاک می­باشد .
سایز بست سیم بکسل و کرپی با توجه به سایز سیم بکسل مورد استفاده تعیین می­شود.

قیمت اتصالات سیم بکسل

فروش اتصالات سیم بکسل با قیمت ارزان

بازرگانی وارد کننده و ارائه دهنده انواع بست بکسل از سایز 3 میلیمترتا 22 میلی­متر با ضریب اطمینان 80 درصد و از سایز 24 تا 90 میلی­متر با ضریب اطمینان 90 درصد با برند های مطرح جهانی می­باشد.
گوشواره ها از چشمی ها و اسلینگ های سیم بکسلی در برابر خوردگی محافظت می کنند. به این ترتیب که مانعی بین استرندهای سیم بکسل و اتصالات دیگر ایجاد کرده و از ساییده شدن آنها در اثر برخورد با این اتصالات جلوگیری می کنند. استفاده از گوشواره همچنین، مانع از پیچ خوردن یا تغییر شکل حلقه ی سیم بکسل می شود.

قیمت اتصالات سیم بکسل

قیمت انواع اتصالات بکسل

بوش یکی از اتصالات سیم بکسل است که برای ایجاد چشمی در انتهای سیم بکسل استفاده می کنند.
پس از عبور سیم از درون بوش و ایجاد حلقه، بوش به وسیله دستگاه پرس می شود. اندازه مناسب بوش بر اساس سایز سیم بکسل انتخاب می شود. بوش را از جنس های مختلفی مانند استیل، آلومینیوم، مس و … می سازند و آن را به راحتی می توان با ابزارهای ساده پرس کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، استعلام لیست قیمت محصولات، موجودی انبار و ثبت سفارش آنلاین با واحد فروش یا پشتیبانی مرکز تماس حاصل فرمائید.

 

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.