فهرست بستن

قیمت فروش انواع واشر ضربه گیر

قیمت فروش انواع واشر ضربه گیر : کاربرد رولیک های ضربه گیر یکی از انواع واشر لرزه و ضربه گیر می باشد که طراحی آن بر عهده تولید کنندگان اتصالات صنایع سنگین، نیمه سنگین، خودروسازی و مواردی از این دست می باشد.

قیمت فروش انواع واشر ضربه گیر

قیمت فروش انواع واشر ضربه گیر

نیز در این زمینه با سابقه ای درخشان و چندین دهه حضو فعال در این حوزه محصولات ارزند ای را به سایر همکاران این صنعت عرضه نموده است.
واشر لرزه گیر یا ضربه گیر لاستیکی در سایز و ابعاد بسیار متنوع و متریال ساخت متفاوت از قبیل مواد اولیه لاستیکی زیر ساخته و به فروش عمده یا خرده می رسند.

  • br
  • Nr
  • Sbr
  • Pbr
  • Silicon
  • Viton
  • Hnbr
  • Neoperan
  • Epdm
قیمت فروش انواع واشر ضربه گیر

تولید و پخش انواع واشر لرزه گیر یکی از انواع لوازم یدکی مهم صنعت ماشین سازی کشور در بخشی از خط انتقال مواد قرار می گیرند.
در بخش هایی که بر روی خط با ریزش مواجه هستیم از رولیک استفاده می شود.

قیمت فروش انواع واشر ضربه گیر

قیمت فروش انواع واشر ضربه گیر

یکی از مهمترین فاکتورهای عملکرد بالای رولیک ها عبارتند از هم محور و بالانس بودن آنها، استانداردهای ابعاد و گریدی متناسب با عملیات و محل استفاده، اصطکاک متناسب با نوار نقاله ، آب بندی این نوع محصولات حائز اهمیت بوده و کنترل ابعادی و تست آب بندی برای این مدل از واشر و رولیک های پلاستیکی در معرض گرد و غبار نیز بسیار مهم است.
انواع چیدمان آب بندی و ساختمان اصلی واشر ضربه گیر و رولیک ها و وال واشرها فولادی st-37  است.واشر بلبرینگ  skf و برندهای دیگر این قطعه یدکی و ضخامت آن ها با توجه به اندازه طول رولر و استاندارد رول مکا سفارش و خریداری می گردند.
شفت از جنس فولاد ck-45 می باشد و آنالیز شفت نیز به درخواست سفارش دهنده قابل ارائه می باشد.

قیمت فروش انواع واشر ضربه گیر

نوع چیدمان آب بندی و ساختمان رولیک و واشر ضربه گیر
قطعات آب بندی رولیک ها تمام از Nylon6  می باشد ، بدنه ی رولر ها و هوزینگ های بلبرینگ از جنس فولاد ST-37  بوده و بلبرینگ های nachi  ژاپنی مرتبط با اسناد اصالتی بیرینگ قابل عرضه به مصرف کنندگان می باشد.

قیمت فروش انواع واشر ضربه گیر

قیمت فروش انواع واشر ضربه گیر

در صورت درخواست بلبرینگ skf و برندهای مختلف می توانید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی و یا تلفن تماس گروه بازرگانی و صنعتی  استانداردهای 15207 DIN و از جنس NR/SBR   با ابعاد مختلف سفارش داده و به صورت عمده یا خرده درب منزل و کارخانه دریافت نمائید.
نوع چیدمان آب بندی و ساختمان رولیک های ضربه گیر و لرزه گیر را نیز می توانید از طریق خط واتساپ مجموعه با فرمت مورد نظر دریافت کنید. همانطور که می دانید مشاوره خرید اتصالات کاملا رایگان می باشد.

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
ebolt@

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *