فهرست بستن

قیمت فروش خار چهار پهلو متری استیل

قیمت فروش خار چهار پهلو متری استیل از دیگر لوازم و ابزار هایی است که در صنعت به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد فراوانی دارد.

خار چهار پهلو دارای چهار گوشه یا زاویه می باشد و از همین جهت به آن چهار پهلو گفته می شود که به شکل های گوناگونی تولید می شوند و بر اساس موارد مصرفی در اندزاه های متفاوتی ساخه می شوند. از این رو قیمت هر یک با توجه به نوع و اندازه آن تغییر می کند.

قیمت فروش خار چهار پهلو متری استیل

قیمت فروش خار چهار پهلو متری استیل

استاندارد خار چهار پهلو به طور کلی خار چهار پهلو به دو حالت تولید می شود: 1)خار پهلوی ترانستی 2)خار پهلوی نوردی(سرد و گرم)

خار پهلوی ترانستی در اندازه های 2 در 2 میلی متری الی 9 در9 سانتی متری ساخته می شوند و دارای دقت بسیار بالایی هستند که سطح مقطع سیقلی و به عبارتی تلورانس بسیار پایینی دارند. از سایز 12 در 12 آن جهت استفاده در صنایعی که نیاز به دقت بالا دارد استفاده می شود. انواع خار های چهار پهلو با جنس آلیاژ فولاد درانواع MO40 ، CK45 ، ST44 و ST52 ساخته می شوند.

خار چهار پهلو نوردی در اندازه های 5 در 5 میلی متری الی 30 در 30 سانتی متری ساخته می شوند که از این ابزار برای تولید و ساخت یراق آلات استفاده می شود.  همچنین در صنعت تراشکاری و تهیه قالب های فلزی برای سازه ها استفاده می گردد.

قیمت فروش خار چهار پهلو متری استیل

تنوع بسیاری در تولید خارهای چهار پهلو وجود دارد. این ابزار از نوعی پروفیل تهیه می شوند و به علاوه این ابزار ها از  فولاد در انواع مختلف ST37 ، ST44 ، CK45، ST52 و  MO40  به بازر عرضه می شوند و در اختیار متخصصان و مهندسان قرار می گیرند.

برای انواع خار چهار پهلو از نظر ساختاری می توان به چهار پهلوی فنری، چهار پهلوی مس برلیم، چهار پهلوی فسفر برنزی، چهار پهلوی برنجی، خار چهار پهلوی استیلی و … اشاره نمود.

قیمت فروش خار چهار پهلو متری استیل

کاربرد این ابزار در صنایع ساختمانی مانند نرده حفاظت، در ب و پنچره های لوکس ، حفاظ و غیره می باشد که در اندازه های مختلف در بازار موجود می باشد.

قیمت فروش خار چهار پهلو متری استیل

این خار ها به صورت متری و در اندازه های بالا  نیز تولید می شوند که امکان استفاده در اندازه های بزرگ تر را فراهم کرده است. به علاوه برخی از این خار ها را در جنس استیلی می سازند که بنا به خاصیت استیل امکان زنگ زدگی در آن وجود ندارد اما استحکام ان نسبت به جنس فولادی کمتر است.

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *