فهرست بستن

قیمت پیچ الن مغزی نوک تیز دوسو خور

قیمت فروش پیچ الن مغزی نوک تیز دوسو خور : یکی دیگر از ابزار های پر کاربرد مورد استفاده در صنعت، پیچ های آلن هستند که از آچار های منحصر به فردی برای بستن و باز نمودن آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. انگلیسی زبانان پیچ های الن را Allen wrench یا Screws Allen می نامند  که نام های دیگری که به این نوع از پیچ های مغزی آلن اختصاص دارد hex key یا hex key می باشند. آلن ها به شکل پیچ های استوانه و توخالی می باشند که  همانند لوله های رزوه کاری شده هستند که در قسمت انتهایی این نوع آلن ها حفره ای قرار دارد  که به حالت شش ضلعی می باشد.

قیمت پیچ الن مغزی نوک تیز دوسو خور

قیمت پیچ الن مغزی نوک تیز دوسو خور

انتهای آلن های مغزی به دلیل اینکه به حالت شش گوش طراحی شده اند از این رو کاربرد آن ها اندکی شبیه به کاربرد مهره های شش گوش می باشد. پیچ های آلن به سبب ساختاری که دانرد برای استفاده در مناطق زاویه دار یا گوشه ها مناسب ترند. تفاوتی که پیچ های آلن مغزی با پیچ های آلن دارند در اندازه قسمت انتهایی آن ها است. پیچ های مغزی آلن همچنین برای بسته شدن در فضای محدود کاربرد به سزایی دارند زیرا برای بسته شدن نیاز به فضای آزاد زیادی ندارند.

قیمت فروش الن مغزی نوک تیز دوسو خور

قیمت پیچ الن مغزی نوک تیز دوسو خور

پیچ های الن مغزی دو سر همان گونه که از نام آن مشخص است از هر دو قسمت سری آن قابل استفاده است بنابراین می توان گفت که کربرد این نوع از آلن های مغزی در مقایسه با آلن های مغزی معمولی بیشتر و راحت تر است. به علاوه استفاده از آلن ها سبب می شود که برای نصب آن سوراخ های کمتری بر روی سطح نیاز است بنابراین این مسئله موجب می شود که پیچ کمتری مورد استفاه دقرر بگیرد و به علاوه آلن های مغزی بر خلاف آلن های معمولی فاقد گل پیچ یا سر پیچ  هستند و هرد دو انتهای آن ها باز می باشد. پیچ های آلن مغزی  دو سر خور با استاندارد دین 533 مشهور ترین نوع آلن های مغزی  دو سر خور می باشد که این استاندارد یکی از بهترین کیفیت های آلن مغزی استیلی را ارائه می دهد.

قیمت پیچ الن مغزی نوک تیز دوسو خور

قیمت پیچ الن مغزی نوک تیز دوسو خور

پیچ های آلن معزی در انواع متنوع و از فلز های مختلفی تولید می شوند و با توجه به موارد کاربردی و صفحات اتصالی مورد استفاده قرار می گیرند اما مهم ترین پیچ های آلن مغزی دو سر خور موجود در بازار از نوع استیل است که بر اساس کارایی ان ها در گرید های متفاوت ساخته می شوند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *