فهرست بستن

مهره خروسکی 315

مهره خروسکی 315 : نوعی از مهره های صنعتی می باشد که دارای ساختار ظاهری خاصی می باشند. ساختار ظاهری این نوع مهره ها به گونه ای طراحی شده است که به تاج خروس شباهت دارد. به همین دلیل آن را مهره خروسکی می نامند. این مهره ها در قسمت کناری مهره دارای دو زایده می باشد که همانند دستگیره عمل می کنند. به همین دلیل می توان به راحتی به کمک دست آن را باز و بسته نمود. لذا احتیاجی به استفاده از پیچ گوشتی یا آچار های اختصاصی نیست از این رو در هر شرایطی برای اتصالات ساده می توان آن را مورد استفاده قرار داد.

مهره خروسکی 315

این مهره عموما به صورت توپر ساخته می شود. جنس این نوع از پیچ و مهره ها از استنلس استیل تهیه می شود بنابراین استحکام لازم و کافی برای نگهداری قطعات اتصالی را دارد. این مهره بر اساس استاندارد های دین 315 و 316 ساخته می شود که در این متن ما پیچ خروسکی دین 315 را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم.

مهره خروسکی 315

مهره های خروسکی دین 315 در سایز های متفاوای ساخته می شوند که هر کدام با توجه به مکان قابل استفاده انتخاب می شوند. لازم به توضیح است که مهره های خروسکی در جنس آهن و فولاد نیز ساخته می شوند که روی آن را با استفاده از روکشی از جنس گالوانیزه گرم و سرد و همین طور داکرومات می پوشانند تا از زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری کند.

مهره خروسکی 315

مهره خروسکی 315

مهره های خروسکی جز ان دسته اتصالاتی می باشند که در صنعت کاربرد های بسیاری دارد. این مهره معمولا برای مواردی کاربرد دارد که اتصال موقت صورت گیرد و نیازی به باز نمودن پیچ و مهره بعد از اتصال نباشد. زیرا همان طور که گفته شد این مهره قابلیت باز و بسته نمودن سریع را داراد. هنگام ایجاد اتصال با استفاده از مهره خروسکی، از پیچ سر شش گوش و همچنین واشر تخت نیزاستفاده می شود. این مهره ها که در سازه ها کاربرد گسترده ای دارند نیازی به جوشکاری بعد از اتصال ندارند. لذا می توان نتیجه گرفت که استفاده از این پیچ ها باعث صرفه جویی در مصرف برق و هزینه نیز می شود.

مهره خروسکی 315

مهره خروسکی 315

شما می توانید با مشاهده این وب سایت انواع مختلف از کاتالوگ پیچ های خروسکی را در اختیار داشته باشید و اطلاعات لازم را در مورد هر کدام کسب نمایید و در نهایت مهره مورد نظرتان را خریداری نمایید

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *