فهرست بستن

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره سازه های فلزی سوله ها و کارخانجات در حال حاضر در صنایع مختلفی همچون سوله های صنعتی مجتمع های پالایشگاه نفت خام و پتروشیمی، سازه‌های صنعت استخراج و جداسازی گاز طبیعی، سنتز و نگهداری دارو و مواد غذایی بسیار پر مصرف می باشد.
امروزه کاربردهای پیچ و مهره سوله و سازه های مرتبط با آن در ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی در داخل شهر و سالن‌های تولیدی، صنعتی در خارج از شهر، بسیار چشم‌گیر و رو به رشد است.

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره

مقایسه پیچ و مهره سوله با اتصالات جوشی

همانطور که گفتیم سوله های صنعتی و مجتمع های پتروشیمی از انواع سازه های فلزی پیچ و مهره ای استفاده می کنند. مزایای اتصالات پیچی در سازه های صنعتی نسبت به اتصالات جوشی به شرح زیر است :

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره

سرعت اجرای سازه پیچ و مهره ای نسبت به اتصالات جوشی بیشتر و ملموس است. مدت زمان ساخت سوله های پیچ و مهره ای بسیار کمتر از سازه های اتصالی جوشی می باشد.
با توجه به مدت زمان کلی اجرای پروژه صنعتی استفاده از پیچ و مهره سوله در این فرایند ها از طرف کارشناسان و مهندسین صنایع متالوژی و ساختمان سازی به طور صد درصدی توصیه می گردد.

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره

در سازه های پیچ و مهره سوله به سبب حذف جوشکاری محل نصب سازه‌ها، تنها با جای گذاشتن قطعات در محل مناسب و بستن پیچ و مهره سرعت نصب به طور فزایندی افزایش یافته و خطاهای نصب به حداقل خواهد رسید.

کاهش کل هزینه ها با پیچ و مهره سوله !

امکان باز کردن سازه و استفاده مجدد از آن اجزای سازه های فلزی فولادی و آهنی که با پیچ و مهره به یکدیگر اتصال داده شده باشند، از دیگر مزیت‌های این نوع اتصالات می‌باشد که بر قیمت پیچ و مهره سوله نیز تأثیرگذار است.

به طوری که از اتصالات پیچ و مهره ای به کار رفته در این سازه ها می‌توان مجدداً در پیاده سازی عملیات اجرایی احداث سازه جدید استفاده کرد.

و این موضوع در محل‌هایی همچون سازه های موقت، پل، داربست موقت و سازه های غیردائمی بسیار حائز اهمیت است.

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره

با توجه به مزایای بیان شده قیمت پیچ و مهره سوله نسبت به مزایای که دارد بسیار کمتر و به صرفه تر خواهد بود.

عملکرد بهتر و تجربه بیشتر ساخت سازه های فولادی با استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای در نوع خود عالی است. هزینه اجرایی بسیار کم واقتصادی تر به نفع مالکین سوله های صنعتی است.

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *