فهرست بستن

تولید یوبولت گالوانیزه

تولید یوبولت گالوانیزه یکی از بست های یوبولت (ubolt) هستند. در این مقاله به خصوصیات و کاربرد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.
تولید کننده یوبولت کرپی و انواع رول بولت (انکر بولت مکانیکی) در تهران است. ساخت یوبولت در سایزهای رایج بین 2.1 تا ۲۴ اینچ صورت می گیرد.

تولید یوبولت گالوانیزه

تولید یوبولت گالوانیزه گرم

عمدتا جنس انواع کرپی u (یوبولت) از فولاد می باشد.
اما برای انکه مقاومت این بست ها در برابر رطوبت و خوردگی افزایش پیدا کند، عموما پوشش های گوناگونی روی سطح انواع یو بولت قرار می گیرد.
معمولاً در انواع بست یوبولت گالوانیزه گرم، پوشش دهی با فلز روی یا زینک ( (znتحت عملیات های آبکاری فلزات یعنی فرآیند گالوانیزاسیون گرم، با هدف افزایش ماندگاری و مقاومت خوردگی بر روی سطوح انواع لوله انجام می شود.
دمای حوضچه بسیار بالاست و تا عمق مناسبی از سطح فلز فولاد نفوذ کرده و مقاومت بست u بولت را در برابر محیط و شرایط رطوبتی افزایش می دهد.

تولید یوبولت گالوانیزه

بست یوبولت گالوانیزه سرد

در این نوع از u بولت ها  جهت قرار گیری پوشش روی، بر سطح مفتول فولادی از محلولی حاصل از نمک فلز روی استفاده می شود به طوریکه روی سطح مفتول ها با جنس فولادی نمک زینک می پاشند.
دمای این فرآیند حداکثر به ۱۰۰ درجه سیلسیوس می رسد. بنابراین فلز روی در عمق مناسبی از مفتول نفوذ نمی کند.

چه زمانی از U پیچ و مهره استفاده کنیم

اولین قدم در درک زمان استفاده از یوبولت، آشنایی با آنها است. پیچ ممکن است از فولاد گالوانیزه، فولاد با روکش روی روشن یا فولاد ضد زنگ ساخته شود. شکل این بست ها مانند حرف U است و دارای یک جفت بازوی رشته ای است که از پایه گرد بیرون می آیند. انتهای رزوه ای برای استفاده با پیچ و واشر طراحی شده است. در برخی موارد، ممکن است از یک قطعه متقاطع برای افزایش امنیت ارائه شده توسط پیچ استفاده شود. درست مانند سایر پیچ ها، این بست ها در سوراخ هایی قرار می گیرند که از قبل سوراخ شده اند.

اندازه و وزن مناسب را انتخاب کنید

مهم است که پیچ U مناسب برای پروژه خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر در اطراف یا در آب کار می کنید، باید فلزی را انتخاب کنید که در برابر خوردگی مقاوم باشد. نکته دیگر وزن اشیایی است که با آنها کار می کنید. هنگامی که اندازه و وزن مناسب را برای پروژه خود انتخاب کردید، متوجه خواهید شد که هر زمان که به استحکام و دوام بیشتری نیاز داشته باشید، این پیچ ها انتخاب های عالی هستند.

جدول استاندارد یوبولت

پیچ، کرپی یا بست یوبولت بر اساس استانداردهای ISO و BS طراحی، تولید و در بازار جهانی برای صنایع اتصالات خاص عرضه می شود. جهت خرید و استعلام لیست قیمت یوبولت و انواع یوبولت گالوانیزه، یوبولت استیل، فولادی و کرپی در سایزبندی های متنوع با کارشناسان واحد فروش یوبولت در تهران ، نمایندگی برندهای یوبولت خارجی باکیفیت، در ارتباط باشید.

تولید یوبولت گالوانیزه

تولید یوبولت گالوانیزه

یو بولت ها بیشتر در مهار لوله های گاز و آب و نگهداری آن مورد استفاده صنایع وابسته همچون برق، مخابرات، نفت و گاز، پالایشگاه و پتروشیمی و سایر کارخانجات و نیروگاه‌ها قرار می گیرند. بست های یوبولت با متریال ساخت آهن، فولاد و پوشش گالوانیزه گرم و سرد نیز نقش مهمی در این صنعت ایفا می کنند. انواع یوبولت به منظور نصب لوله فلکسی یا لوله های با جنس فلزی روی صفحه نگهدارنده و دیوارها  استفاده می شوند. از دیگر قابلیت و کاربردهای انواع یوبولت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نگه داشتن لوله های تاسیسات کشتی رانی
  • اتصال سازه های به کار رفته در صنایع متصل شده
  • اتصالات لوله های تاسیسات برقی
  • اتصال لوله های انتقال دهنده سیالات به دیوار و سازه ها

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *