فهرست بستن

تولید فروش پیچ تلگرافی

تولید فروش پیچ تلگرافی : پیچ های تلگرافی نوعی از پیچ های خودکار می باشند که در دسته پیچ های صنعتی قرار می گیرند.

قسمت نوک آن ها تیز می باشد که نوع طراحی ان به این دلیل است که به راحتی درون سطح فرو رود و قسمت سری آن ها به صورت شش ضلعی ساخته شده اند و برای اتصال قطعات فلزی و یا الوار ها و صفحات چوبی به کار می رود.

این پیچ ها که در زبان انگلیسی Coatch screw نامیده می شوند

تولید فروش پیچ تلگرافی

تولید فروش پیچ تلگرافی

در صنعت چوبی کاربرد گسترده ای دارند که علت آن ساختار ظاهری آن ها می باشد. زیرا داشتن نوک تیز در پیچ ها باعث می شود که هنگام بستن پیچ احتیاجی به وارد نمودن فشار زیاد نباشد. لازم به توضیح است که برای جلوگیری از ایجاد ترک در هنگام بستن این پیچ ها می بایست ابتدا یک سوراخ اولیه بر روی سطح کار ایجاد شود تا از ترک خوردن آن در هنگام بستن پیچ جلوگیری کند.

البته برای پیچ هایی که اندازه ان ها بزرگ است لازم است که سوراخ را با کمک مته ایجاد کنیم تا به صفحه آسیبی نرسد.

تولید فروش پیچ تلگرافی

تولید فروش پیچ تلگرافی

پیچ های تلگرافی را معمولا از آهن یا استیل می سازند که در دو گرید مختلف 304 و 316 تولید می شوند. اپن پیچ ها را بر اساس استاندارد  ISO ،DIN و ASTM می سازند که مهم ترین و کاربردی ترین آن ها دین 571 می باشد.

پیچ های دین تلگرافی کاربرد های گسترده ای در ساخت انواع وسایل دارند که همین موضوع سبب می شود که در تعداد بالایی به فروش برسد. این پیچ ها با هدف نصب پنل ها و سرعت گیر ها مورد مصرف قرار می گیرند.

به علاوه این نوع پیچ ها گزینه مناسبی برای اتصالات خاص همچون اتصال بر روی آسفالت است که این کار به کمک رو پلاک انجام می شود زیرا به استحکام هر چه بیشتر کار کمک می کند.

تولید فروش پیچ تلگرافی

تولید فروش پیچ تلگرافی

پیچ های تلگرافی به صورت سرتاسری رزوه کاری نشده اند و این امر سبب می شود که بعد از بسته شدن کامل پیچ، اندکی از سطح کار بالاتر قرار گیرند و این مسئله نیز باعث استحکام بیشتر اتصال می شود.

برای خرید این نوع پیچ ها می توانید بسته به نوع مصرف و هدف اتصالی، پیچ تلگرافی در اندازه مورد نظر را انتخاب نموده و خریداری نمایید. در سایت حاضر امکان خرید هر نوع پیچی و در هر اندازه ای برای شما وجود دارد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *