فهرست بستن

فروش آنلاین پیچ شش گوش

فروش-آنلاین-پیچ

فروش آنلاین پیچ شش گوش

فروش آنلاین پیچ شش گوش : انواع پیچ ، مهره، واشر، کرپی، بولت، بال اسکرو و پیچ شش گوش پیچ های سر شش گوش یا آچارخور پر مصرف ترین نوع پیچ در صنایع آب و فاضلاب ، خودروسازی و ماشین آلات می باشند.

در دستگاه های استانداردهای بین الملل انواع گرید 1 ،2 ، 5 و 8 طراحی و در سیستم امریکا تولید و پخش می شود. طبیعتاً هر چه کلاس یا گرید آچارخورها بیشتر باشد آلیاژ فولاد کربنی تنسایل استقامت و باربری و تحمل فشار و ضربه بیشتری داشته و ترد و مناسب تر می باشد.

فروش-آنلاین-پیچ

فروش آنلاین پیچ شش گوش

انواع گرید یا استاندارد های پیچ 6 گوش گرید 8 در سیستم امریکا که با وجود شش شیار یا خط بر روی گل آن معین می شود تنسایل و سختی بیشتری داشته و شاتل فضایی، تانک ها و ماشین آلات و تجهیزات دارای ضربه فراوان و موشک و جت ها مورد استفاده واقع می گردد.

فروش آنلاین پیچ شش گوش

به غیر از کلاس یا گرید های نام برده برای پیچ شش گوش استاندارد های ابعادی و ساختار ظاهری متنوعی هم جهت ساخت و تولید انواع محصولات مشابه موجود است که نشان دهنده یابعاد گل پیج آچارخور بوده که می تواند گل ریز یا گل درشت بوده و طول دنده نیم یا تمام دنده باشد نوع رزوه یا دندانه از استاندارد هایی متفاوت در پوشش دهی و آبکاری سطحی پیچ مهره شش گوش موجود است.

فروش-آنلاین-پیچ

بایستی توجه داشته باشید که به غیر از شاخصه های اصلی در معین کردن بار پایه سایر فاکتورها نیز همانند جنس سطح اتصال پیچ و مهره و نوع روانکاری (روغن کاری) و گریس کاری سطح قطعه اتصالات در تشخیص مقدار گشتاور اعمالی نقش داشته و از این رو جدول های مخصوص فقط این گشتاور را مشخص می کنند.

فروش آنلاین پیچ شش گوش

پیچ شش گوش تمام رزوه استاندارد گل دین 933 و کلاس های متنوع مثل 5.6 تا 12.9 با قطرهای 5 تا 34 میلیمتری ساخته شده و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

پیچ های شش گوش تمام رزوه عموما دندانه درست و در صورت درخواست مشتریان دندانه های ریز ساخته شده و قیمت پیچ و مهره شش گوش تمام دندانه یا تمام رزوه به میزان اندکی بیشتر از انواع دیگر می باشد.

فروش-آنلاین-پیچ

فروش آنلاین پیچ شش گوش

وب سایت رسمی ای بولت در توزیع انواع پیچ سفارشی، استیل، تیتانیوم و … پیشگام می باشد.

جهت خرید آنلاین پیچ شش گوش DIN6916 و یا DIN6915  در کلاس 10.9 و واشرهای مخصوص خود در استاندارد DIN6916 و سایر اتصالات استیل، چدنی، برنجی، فولادی، استنلس استیل، آهنی، گالوانیزه گرم و سرد، پلاستیکی و… با مرکز تماس داشته باشید.

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *