فهرست بستن

فروش انواع خار

فروش انواع خار چشمی ( خار حلقوی) داخلی در درون شفت و خار حلقوی (فنری) یا چشمی خارجی در خارج از شفت قرار می‌گیرد. مواد استفاده شده در ساخت آن از جمله متریال های فولاد کربنی و فولادی اسپرینگ و یا ضد زنگ می باشند.

فروش خار انطباقی

یکی از انواع خارهای صنعتی هستند که در شیار خود بر روی محور باید با سفتی ناچیزی جا زده شود به طوری که از بالا دارای لقی حداقلی باشد.
نحوه نصب آن نیز به طوری که خار را درون شیار جا داد و سپس قطعه سوار شونده را روی آن سوار می کنند. خار سر تخت و سرگرد از انواع این خوارها می باشند.

فروش خار ناخنی (پولکی)

به انگلیسی (woodruff key)  بسیار پرمصرف می باشد. خارهای پولکی خصوصا زمانی که چرخ دنده بر روی میله محور روی شانه سوار شده باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

و موجب می شود تمرکز تنش کاهش یافته و دلیل هم مرکز شدن ستون چرخ و میل محور می گردد و در ماشین آلات سیستم سرعت بسیار بالا از این نوع کارها استفاده می شود. اغلب در توربین ها از انواع خار ناخنی یا پولکی استفاده می گردد.

فروش انواع خار

فروش انواع خار

خار فنری هلالی(نیم دایره) DIN 6888

انواع استاندارد و سایزبندی خار هلالی فنری را می توانید بعد از استعلام قیمت از مرکز پیچ و مهره فروشی به صورت عمده و خرده خریداری نمائید.
این نوع خار فنری با استاندارد din 6888 و با نامهای خار نیم دایره، خار هلالی، خار کلید نیز شناخته می شود. جنس این خار اغلب از فولاد پر کربن آلیاژی ck45  می باشد.

فروش انواع خار

فروش انواع خار

میزان قیمت انواع خار فنری، هلالی، حلقه ای، ناخنی و … بر حسب میزان استحکام و دوام آن به شکل متغییر و عمده یا خرده از طرف بازار مرکزی تجارت و صنایع تولیدی فلزات بر حسب قیمت روز فلزات فولادی و آلیاژها تعیین و به مشتریان اعلام می کنند.

فروش انواع خار شفت

فروش اینترنتی انواع پین، اشپیل، خار و شگل، کرپی ، فلنج، اتصالات سازه ای، پیچ و مهره های صنعت راه و شهرسازی، خودروسازی، ماشین سازی، پل سازی، صنعت ریل و حمل و نقل داخل و بین شهری به صورت بسیار آسان و با برقراری تماس با واحد فروش مرکز پیچ و مهره تهران صورت می گیرد.

فروش انواع خار

فروش انواع خار

انواع خار را از مجموعه عمده فروشی خار هلالی و فنری و وب سایت رسمی نمایندگی پخش اتصالات فلزی استیل، ضد زنگ، خودرنگ، سوپر آلیاژها و پوشش دهی شده با فلزات مقاوم در مقابل شرایط خورنده محیطی و اماکن در معرض رطوبت، www.ebolt.ir تهیه نمائید

از تخفیفات همکاری این مرکز بهره مند شوید.  در شرکت تولیدی خار و اتصالات صنعتی تهران ارسال محصولات به سراسر کشور و شهرستان‌ها امکان‌پذیر می باشد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *