فهرست بستن

فروش مهره خروسکی

فروش مهره خروسکی :این مهره ها دارای دو لبه بوده که بتوان با دست لبزار ویژه به راحتی آن را باز و بسته کرد به این نوع پیچ ها ،پیچ ها خروسکی گفته می شود.
همچنین این نوع پیچ ها به پیچ های تاجدار معروف اند.مهره های خروسکی در جاهایی استفاده می شود چه نیاز است با سرعت و و به دفعات باز یا بسته شوند.این نوع پیچ ها در صنایع مختلف کاربرد دارند.
در بیشتر موارد فشار زیادی بر آن ها وارد نمی شود گاهی هم ممکن است در مواردی استفاده شوند که نیاز است فشار زیادی را تحمل نمایند که در این مواقع ممکن است از نوع چدنی آنها (داکتیل) استفاده شود.

فروش پیچ و مهره خروسکی

فروش مهره خروسکی

این پیچ ها معمولا در مواردی استفاده می شود چه نیاز است با دست سفت یا شل شوند و همچنین ممکن است بارها باز یا بسته شود.معمولا نوع سفید آنها در بازار مشاهده می شود و در صنایع چوب به وفور و مقدار زیاد مصرف می شوند.

جنس مهره خروسکی جنس مهره خروسکی پدن نشکن و یا داکتیل می باشد به همین دلیل مقاومت بالایی دارد.این پیچ ها علاوه بر در برابر زنگ زدگی و رطوبت نیز مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

فروش پیچ و مهره خروسکی

فروش مهره خروسکی

انواع دیگر مهره های خروسکی از جنس آهن و یا استنلس استیل می باشند که دارای دو کلاس 304 و 316 هستند.مهره های خروسکی دیگری هستند که از جنس گالوانیزه سفید تولید می شوند و روی آن ها آبکاری می شود.

استاندارد مهره خروسکی

مهره خروسکی طبق استاندارد های DIN و ISO تولید و عرضه می شوند که مهم ترین استاندارد  آن Din 315 می باشد.

کاربرد مهره های خروسکی

  • اتصال قطعات به یکدیگر
  •  اتصال سولجر توسط بولت عصایی
  • اتصال لوله های پشت بند قالب
  • اتصال واشر کاس ، دولول یا دولوله

فروش مهره خروسکی

یافتن محل خرید و فروش انواع پیچ و مهره خروسکی یکی از نیازهایی است که احساس می شود. مصرف کنندگان این نوع پیچ و مهره ها اغلب اوقات تلاش می کنند تا تامین کننده اصلی این فرآورده را یافته و نیازهای خود را از آن تهیه نمایند.

فروش پیچ و مهره خروسکی

مهره ها از زیر مجموعه های بخش اتصالات هستند دارای انواع بسیار مختلفی می باشند مشهورترین آن ها مهره های شش گوش،کاسه نمدی، چاک دار و خروسکی هستند .

مهره ها معمولا از مفتول های آهنی، فولادی، استیل، آلیاژی و برنجی تولید می شوند. پرمصرف ترین نوع آنها نوع آهنی و پولادی است پس از آن ها از مهره های استیل و آلیاژی استفاده می شود مهره های برنجی معمولا کم مصرف ترین نوع این محصولات هستند. با این حال مصرف آنها نیز در صنایع مختلف بسیار زیاد می باشد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *