فهرست بستن

قیمت مهره سربسته

قیمت مهره سربسته پیچ و مهره ها جز ابزار و یراق آلات حذف نشدنی هستند چرا که بسیار پر کاربرد بوده و بر اساس نوع آن ها استفاده های مختفلی دارند.

در این متن به معرفی پیچ و مهره های سربسته می پردازیم تا با این نوع پیچ ها و کاربرد آن ها بیشتر آشنا شوید.

قیمت مهره سربسته

قیمت مهره سربسته

مهره سربسته چیست؟

مهره سر بسته همانند دیگر مهره ها درون آن را شیار هایی تشکیل داده اند.
با این تفاوت که مهره سربسته همانطور که از نام آن مشخص است، انتهای آن بسته می باشد.
انتهای بسته این مهره ها به صورت گنبدی و هلالی شکل است که مانع از زنگ زدن پیچ و مهره می شود و در مقایسه با سایر پیچ و مهره ها بسیار مورد توجه کابران آن قرار می گیرد. وجود این کلاهک در انتهای مهره مانع از ورود هر گونه اشیاء خارجی به داخل مهره بسته شده می شود و نوعی محافظ به حساب می آید در نتیجه به مقاومت آن افزوده می شود.

قیمت مهره سربسته

قیمت مهره سربسته

جنس مهره های سربسته جنس این مهره از نوع استیل است و در نتیجه به دلیل خصوصیت این نوع استیل در برابر رطوبت واکنش نشان نمی دهد و ضد زنگ است و این باعث می شود عمر بیشتری داشته باشد.به علاوه این مهره ها در برابر عوامل محیطی مقاومت بیشتری دارند.
می توان این نتیجه گیری را داشت که که در شهرهایی که در بیشتر سال هوای شرجی بر منطقه حاکم است بسیار پرکاربرد هستتد.

در برخی موارد این مهره ها با آلیاژ هایی مانند آهن و فولاد خشکه یا ضد زنگ نیز ساخته می شوند که با هدف خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور جلوگیری از زنگ زدگی مهره های سربسته آهنی یا فولادی آن را گالوانیزه یا سیاه می کنند.

قیمت فروش مهره سربسته

قیمت مهره سربسته

کاربرد مهره های سربسته همانطور که گفته شد جنس مهره های سربسته از استیل است و چون در برابر آب و طوبت مقاوم است در نتیجه مورد مناسبی برای استفاده در صنعت آب و فاصلاب دارد. همچنین از این مهره ها در صنعت خوردرو سازی، دوچرخه سازی و موتور سیکلت ،پزشکی، ساخت نرده، پتروشیمی و صنایع غذایی نیز کاربرد دارد.

طبق موارد بیان شده می توان این نتیجه گیری را داشت که که در شهرهایی که در بیشتر سال هوای شرجی بر منطقه حاکم است بسیار پرکاربرد هستتد.

قیمت مهره سربسته

برای استفاده از این مورد ها می توان از پیچ های سر شش ضلعی کمک گرفت. بستن این نوع مهره هابه کمک آچار ها انجام می شود.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *