فهرست بستن

قیمت پیچ صنعتی

قیمت پیچ صنعتی : این نوع پیچ ها در فروشگاه اینترنتی با قیمت مناسب و کیفیت عالی قابل انتخاب و خرید است و رنگ آنها متفاوت می باشد.
این نوع پیچ ها ساحت چین می باشد و برای نصب لولا و قفل جعبه جواهرات مورد استفاده قرار می گیرد .
در رنگ های طلایی و طلایی تیره می باشد. جنس پیچ صنعتی از فلز، خشکه، استیل و …  می باشد.
پیچ 5 میل ملزومات جعبه جواهرات بابت نصب لولا و قفل خرطومی بر روی جعبه جواهرات چوبی ارتفاع این پیچ 5 میل بوده و به همین دلیل از کار بیرون نمی زند.

قیمت پیچ صنعتی

کاربرد پیچ صنعتی

به طور کلی از پیچ صنعتی جهت برقراری اتصال و تثبیت دو سطح یا قطعه که دارای متریال یکسانی هستند و یا حتی از جنس مختلف می باشند، کاربرد دارد.

همانطور که می دانید، پیچ یک قطعه استوانه ای هستند که شیارهای مارپیچ آن بر روی بدنه باعث رانده شدن به داخل سطوح می شود و سر پیچ که پهنای آن از بدنه بیشتر است، محلی برای وارد ساختن نیروی مورد نیاز برای پیچاندن این قطعه می باشد.

قیمت پیچ صنعتی

پیچ ها در انواع و اشکال مختلفی تولید می شوند که موارد استفاده گسترده ای در اغلب صنایع دارند.

قیمت فروش انواع پیچ صنعتی

انواع پیچ صنعتی براساس نوع سر پیچ

مخفی : این نوع پبچ با سر مخفی، در هنگام استفاده کاملا در سطح یا قطعه مربوطه وارد شده و کاملا همسطح با محل فرورفته خواهد بود. شکل سر این نوع پیچ نیز کاملا تخت است.

  • نیمه گرد : نوع دیگر پیچ دارای سری گرد و واشردار است که بیشتر جهت ایجاد اتصال در بین ورق های فلزی، کاربرد دارد.
  • ذوزنقه ای : استفاده از پیچ هایی با سر ذوزنقه ای، باعث افزایش سطحی می شود که از پیچ در آن استفاده شده است.
  • شش گوش : کاملا مشخص است که این نوع پیچ دارای ظاهری شش گوشه هستند که جهت اتصال میان چندین قطعه و همچنین عملیات های تعمیر و نگهداری کاربرد دارد.

قیمت فروش انواع پیچ صنعتی

انواع پیچ صنعتی براساس نوع کاربرد

  • پیچ آلن :یکی از پیچ های نام آشنا برای همه مردم، آلن است که از نظر ظاهری دارای سری شش گوش بوده که قابلیت استفاده از آن تنها توسط آچار آلن ممکن است.
  • پیچ مغزی :یکی از پیچ هایی که از نظر ظاهری شباهت زیادی به پیچ آلن دارد، پیچ های مغزی هستند که از آنها برای ایجاد استحکام میان سطوح مختلف استفاده می شود.
  • پیچ فلز :پیچ فلز دارای رزوه های کم فاصله و ریز است که تمام سطح بدنه را پوشانده و برای متصل کردن سطوح فلزی، فایبرگلاس و گاهأ پلاستیک، کارایی دارد. همچنین از این نوع پیچ جهت اتصال میان چوب و فلز نیز استفاده گسترده ای دارد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *