فهرست بستن

قیمت فروش قلاب دینام مادگی استیل

قیمت فروش قلاب دینام مادگی استیل : قلاب های مختلفی در صنعت ابزاری وجود دارد که در این مقاله به بررسی  قلاب دینام می پردازیم که از نوع استیل می باشد.

قیمت فروش قلاب دینام نری استیل

قلاب ها را در دو نوع نری و مادگی می سازند. این قلاب ها را در اندازه های 1.8 الی 10 اینچی تولید می کنند. قلاب های دینام با اندازه های بزرگتر به منظور بالا بردن قطعات سنگین و ثقیل از قبیل اجزا و قطعات کشتی های عظیم و همچنین موتور آن ها استفاده می شوند و قلاب های سایز کوچک تر برای حمل و بالا بردن قطعات سبک تر که نیاز به تحمل فشار زیاد ندارند کاربرد دارد.

به علاوه قلاب های دینام را در دو نوع مهره دار و پیچ دار می سازند که این نوع از قلاب ها به منظور بلند نمودن دینام ، موتور و قطعه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. فلاب های نوع مادگی بسیار شبیه به قلاب های دینام نری هستند و تنها تنفاوتی که با یکدیگر دارند در فسمت سری آن ها است.

قیمت فروش قلاب دینام نری استیل

قیمت فروش قلاب دینام مادگی استیل

قلاب دینام در وافع نوعی از اتصالات صنعتی به شمار می رود که از دسته پیچ ها می باشد. این قلاب ها با هدف اتصال بار به سیم بکسل یا زنجیر نمودن و لیفتینگ یا همان بالابری اسفتاده می شود.

اندازه های قلاب های دینام متفاوت است و انتخاب آن ها بر اساس اندازه بکسل تعیین می شود و دسته بندی آن ها طبق زنجیر اتصالی به آن ها می باشد. در زمان های گذسته از این نوع قلاب ها برای حمل بار استفاده می شد.

قیمت فروش قلاب دینام مادگی استیل

جنس قلاب های دینام به دلیل اینکه فشار وارد شده بر ان ها بسیار زیاد است از این رو آن ها را با استفاده از آلیاژ های سخت مانند آهن و فولاد خشکه  و همچنین چدن می سازند و نوع استیلی ان ها هم استجکام خوبی در برابر فشار از خودد نشان می دهند. قلاب ها بایستی به گونه ای ساخته شوند که در هنگام استفاده از آن ها و در حین لیفتینگ صدمه ای به قلاب دینام وارد نشود زیرا در غیر این صورت تلفات جبران ناپذیری را به بار خواهد آورد. لازم به توضیح است که برای هر کاربردی می بایست قلاب دینام مخصوص را با اندازه های مشخص استفاده نمود.

قیمت فروش قلاب دینام نری استیل

قیمت فروش قلاب دینام مادگی استیل

سایت حاضر اطلاعات دقیقی از انواع قلاب ها را در اختیار شما قرار می دهد  به علاوه امکان خرید مطمئن و با کیفیت را تجربه خواهید نمود.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *