فهرست بستن

قیمت پیچ آلن مغزی نوک تیز

قیمت پیچ آلن مغزی نوک تیز : که در زبان انگلیسی به آن SOCKET SET SCREWS گفته می شود نقش مهمی در صنعت ایفا می کند.
آلن ها جزئی از خانواه پیچ ها قرار می گیرند و از یراق هایی می باشند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
و در انواع مختلفی ساخته می شوند. آلن مغزی  از انواع آلن های عرضه شده از دسته آلن ها می باشد که به شکل استوانه هایی  که رزوه کاری شده می باشند. آلن های مغزی خود در جند نوع مختلف ساخته می شوند

قیمت فروش پیچ آلن مغزی نوک تیز

قیمت  پیچ آلن مغزی نوک تیز

آلن مغزی دنباله دار، آلن مغزی نوک تیز، آلن مغزی تخت و آلن مغزی سر گرد اما آلن مغزی که انتهای آن به صورت نوک تیز می باشد مورد بجث ما در این مقاله قرار می گیرد. همانطور که از اسم این نوع الن های مغزی مشخص است سر این آلن ها به صورت مخروطی می باشند که به حالت نوک تیز می شوند حالت نوک تیزی آلن های مغزی نوک تیز مربوط به یک سمت آن می باشد و سمت دیگر آن به صورت صاف می باشد.

قیمت فروش پیچ آلن مغزی نوک تیز

قیمت پیچ آلن مغزی نوک تیز

آلن های مغزی نوک تیز با استاندارد  دین 914 ساخته می شوند که جنس این نوع آلن ها از استیل می باشد در گرید 304 ساخته می شوند بنابراین می توان گفت از استحکام لازم برای استفاده در صنایع خاص برخوردار می باشند. پیچ های آلن مغزی نوک تیز فاقد گل پیچ می باشند. زاویه ای که نوک آلن مغزی می سازد در حدود 45 درجه است که به منظور مهار دو قطعه طراحی شده است.
پیچ آلن مغزی نوک تیز علاوه بر شیر آلات در صنایع مواد غذایی و لوله ها نیز کاربرد وسیعی دارند.

قیمت فروش پیچ آلن مغزی نوک تیز

قیمت پیچ آلن مغزی نوک تیز

این نوع آلن های مغزی را علاوه بر نوع استیلی آن می توان در نوع آلیاژ آهن یا فولاد نیز مشاهده کرد که درر سه گرید مختلف مانند 8.8،10.9 و 12.9 می توان آن را در بازار مشاهده نمود.

گاهی اوقات امکان استفاده از آچار های ساده یا پیچ گوشنی وجود ندارد که در این صورت استفاده از آلن های مغزی نوک تیز گزینه مناسبی برای جایگزینی می باشد. برای ساخت آلن های مغزی نوع نوک تیز استاندارد های مختلفی به کار گرفته می شوند نظیر din یا ASTM و همچنین ISO استفاده می شود که مشهور ترین آن ها iso 4027 یا  din 914 است.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *