فهرست بستن

قیمت فروش پیچ استاد بولت

قیمت فروش پیچ استاد بولت یکی از پر کاربرد ترین پیچ و مهره ها در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، مخازن سرچاهی ، پل سازی و صنعت ساختمان ، آب و فاضلاب و شیر آلات، سد سازی  و … می باشد.

قیمت فروش پیچ استاد بولت

پیچ استاد بولت

در واقع یک میلگرد رزوه شده(مفتول رزوه شده) یا همان پیچ تمام رزوه(پیچ متری)
می باشد این پیچ ها توسط دو مهره مهار می گردند.
میلگرد یا مفتولهای مورد استفاده در استاد بولت ها شامل M 040 و CK45 ، استیل ، استیل نسوز و …
می باشد که با سخت کاری های متفاوت تولید میشوند.

درجات و نشانه‌های استاد بولت

پیچ و مهره های استاد بولت بر اساس خواص مکانیکی و شیمیایی مواد و کاربرد مورد نظر پیچ استاد بولت در چندین درجه مختلف موجود هستند. بیشتر پیچ‌های استاد بولت با یک مهر شناسایی مواد در یک طرف، همراه با علامت سازنده همراه در همان انتهای علامت درجه یا طرف مقابل مشخص می‌شوند. برخی از گریدها مانند F1554 را می توان با یک علامت رنگی در یک طرف آن شناسایی کرد.

ASTM A193 در مقابل ASTM A320

ASTM A193 مشخصات استاندارد فولاد آلیاژی و پیچ و مهره فولاد ضد زنگ را برای خدمات با دمای بالا یا فشار بالا پوشش می دهد. ASTM A320 مشخصات استاندارد فولاد آلیاژی و پیچ و مهره فولادی ضد زنگ را برای خدمات دمای پایین پوشش می دهد. به طور معمول، مواد طراحی شده بر اساس ASTM A320 تحت آزمایش های اضافی بالاتر و فراتر از ASTM A193 قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که مواد در کاربردهای دمای پایین کار می کنند.

استاد بولت A193 B7

پیچ‌های ناودانی ASTM A193 B7 تا حد زیادی رایج‌ترین درجه استاد بولت هستند. اتصال دهنده های با استحکام بالا که از فولاد کروم-مولیبدن ساخته شده و خاموش و تمپر شده اند. نشانگرهای درجه شامل علامت درجه “B7″ و علامت شناسایی سازنده در یک سر هر استاد بولت با قطر 3/8” و بزرگتر است. بست های سری اینچی مطابق با مشخصات استاد بولت ASTM A193 درجه B7 به طور گسترده در طیف گسترده ای از فلنج ها استفاده می شود.

استاد بولت ASTM A193 درجه B16

اتصال دهنده های با استحکام بالا ساخته شده از فولاد کروم-مولیبدن-وانادیوم عملیات حرارتی شده، خاموش شده و تمپر شده. وانادیوم اضافه شده اجازه می دهد تا دمای کاری بالاتر از استاد بولت B7 را داشته باشید. نشانگرهای درجه شامل علامت درجه “B16” و علامت شناسایی سازنده در یک سر هر استاد بولت با قطر 3/8 اینچ و بزرگتر است. بست های سری اینچی مطابق با مشخصات استاد بولت ASTM A193 درجه B16 معمولاً در صنایع برق و پتروشیمی استفاده می شوند. روی دیگهای بخار، توربین ها و سایر تجهیزات تحت فشار با دماهای بالا.

استاد بولت ASTM A320 درجه L7

ساخته شده از فولاد آلیاژی AISI 4140/4142، کوئنچ و تمپر شده. علائم درجه شامل علامت درجه “L7″ و علامت شناسایی سازنده در یک سر هر استاد بولت با قطر 3/8” و بزرگتر است. استاد بولت ASTM A320 L7 برای سرویس در دمای پایین در نظر گرفته شده اند. آنها دارای خواص شیمیایی و فیزیکی یکسانی هستند. به عنوان ASTM A193 Grade B7، اما برای اطمینان از عملکرد رضایت بخش در خدمات دمای پایین، باید به مقدار ضربه چارپی 20 پوند فوت در -150 فارنهایت دست یابد.

استاد بولت ASTM A193 B8

از فولاد ضد زنگ AISI 304 ساخته شده و مطابق با ASTM A193 آزمایش شده است. علامت‌های درجه شامل علامت درجه “B8″ و علامت شناسایی سازنده در یک انتهای هر استاد بولت با قطر 3/8” و بزرگتر است. تمام استاد بولت درجه B8 A193 برای استفاده در مخازن تحت فشار، شیرها، فلنج‌ها و اتصالات خدمات با دمای بالا یا فشار بالا، یا سایر کاربردهای خاص.

استاد بولت A193 B8 کلاس 2

ساخته شده از فولاد ضد زنگ AISI 304، آنیل شده و سخت شده با کرنش برای دستیابی به ویژگی های استحکام بیشتر در ASTM A193. علائم درجه شامل علامت درجه “B8SH” و علامت شناسایی سازنده در یک سر هر استاد بولت با قطر 3/8 اینچ و بزرگتر است. استاد بولت کلاس 2 A193 B8M برای استفاده در مخازن تحت فشار، شیرها، فلنج ها و اتصالات خدمات با دمای بالا یا فشار بالا، یا سایر کاربردهای خاص که در آن فولاد ضد زنگ با استحکام بالا مورد نیاز است.

پیچ میخ A320 B8

از فولاد ضد زنگ AISI 304 ساخته شده و مطابق با ASTM A320 آزمایش شده است. علامت‌های درجه شامل علامت درجه “B8″ و علامت شناسایی سازنده در یک سر هر استاد بولت با قطر 3/8” و بزرگتر است. برای استفاده در مخازن تحت فشار، شیرها، فلنج‌ها و اتصالات برای سرویس در دمای پایین.

استاد بولت A320 B8 کلاس 2

ساخته شده از فولاد ضد زنگ AISI 304، آنیل شده و سخت شده با کرنش برای دستیابی به ویژگی های استحکام بیشتر در ASTM A320. علامت‌های درجه شامل علامت درجه “B8″ و علامت شناسایی سازنده در یک سر هر استاد بولت با قطر 3/8” و بزرگتر است. برای استفاده در مخازن تحت فشار، شیرها، فلنج‌ها و اتصالات برای سرویس در دمای پایین. درجه A193 B8 ناودانی های CL2 در دسترس هستند که برای خدمات با دمای بالا یا فشار بالا طراحی شده اند.

استاد بولت A193 B8M

از فولاد ضد زنگ AISI 316 ساخته شده و مطابق با ASTM A193 آزمایش شده است. علامت‌های درجه شامل نماد درجه “B8M” و علامت شناسایی سازنده در یک سر هر استاد بولت با قطر 3/8″ و بزرگتر است. برای استفاده در مخازن تحت فشار، شیرها، فلنج‌ها و اتصالات برای خدمات با دمای بالا یا فشار بالا، یا سایر کاربردهای خاص که به مقاومت در برابر خوردگی بالاتر از فولاد ضد زنگ 304 نیاز دارند.

استاد بولت ASTM A193 B8M کلاس 2

ساخته شده از فولاد ضد زنگ AISI 316، آنیل شده و سخت شده با کرنش برای دستیابی به ویژگی های استحکام بیشتر در ASTM A193. علامت های درجه شامل علامت درجه “B8MSH” و علامت شناسایی سازنده در یک سر هر استاد بولت با قطر 3/8 اینچ و بزرگتر است. تمام ناودانی های رزوه ای A193 B8M کلاس 2 برای استفاده در مخازن تحت فشار، شیرها، فلنج ها و اتصالات هستند. برای خدمات با دمای بالا یا فشار بالا، یا سایر کاربردهای خاص که در آن فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی و استحکام بالا مورد نیاز است.

استاد بولت A320 B8M

از فولاد ضد زنگ AISI 316 ساخته شده و مطابق با ASTM A320 آزمایش شده است. علامت‌های درجه شامل نماد درجه “B8M” و علامت شناسایی سازنده در یک سر هر استاد بولت با قطر 3/8″ و بزرگتر است. برای استفاده در مخازن تحت فشار، شیرها، فلنج‌ها و اتصالات برای سرویس در دمای پایین، و در مواردی که فولاد ضد زنگ با مقاومت در برابر خوردگی بالاتر مورد نیاز است.

استاد بولت A320 B8M کلاس 2

ساخته شده از فولاد ضد زنگ AISI 316، آنیل شده و سخت شده با کرنش برای دستیابی به ویژگی های استحکام بیشتر در ASTM A320. علامت‌های درجه شامل هر دو علامت درجه “B8M” و علامت شناسایی سازنده در یک انتهای هراستاد بولت با قطر 3/8″ و بزرگتر است. برای استفاده در مخازن تحت فشار، شیرها، فلنج‌ها و اتصالات برای سرویس در دمای پایین که مقاومت در برابر خوردگی بالا دارند. و استحکام بالا مورد نیاز است.

استاد بولت A193 B8 کلاس 2B

ساخته شده از فولاد ضد زنگ AISI 304، آنیل شده و سخت شده با کرنش برای دستیابی به ویژگی های استحکام بیشتر در ASTM A193. علامت‌های درجه شامل نماد درجه “B9″ و علامت شناسایی سازنده در یک انتهای هر گل میخ با قطر 3/8” و بزرگتر است. ASTM A193 B8 کلاس 2B یک نیاز کمتر رایج است که معمولاً در صنعت LNG دیده می شود. حداقل استحکام کششی بالاتری نسبت به مواد کلاس 2 B8 در برخی موارد. همچنین محدوده بزرگتری از قطر مواد را پوشش می دهد. این مشخصات مانند بسیاری از گریدهای فولاد ضد زنگ B8 و B8M مشابه ASTM A320 ندارد. به همین دلیل، A193 B8 ناودانی های کلاس 2B که توسط STS فروخته می شوند، برای استفاده تا -325 درجه فارنهایت گواهی دارند، زیرا نمی توانند گواهینامه ASTM A320 را دریافت کنند.

قیمت فروش پیچ استاد بولت

کاربرد اصلی در اتصال فلنچ ها می باشد. جهت آب بندی مناسب فلنج ها و مهره ها بدون واشر مورد استفاده می گردند.

قیمت فروش پیچ استاد بولت

مشخصات پیچ استاد بولت

از لحاظ نوع رزوه به دو نوع میلیمتر و اینچی تقسیم می شوند که نوع اینچی ان کاربرد فراوانی دارد .استاد بولت از نظرمتریال شامل گریدهای زیر می باشد:

  • A193 B7
  • A193 B7M
  • A193 B8
  •  A193 B8M

در استاد بولت نوع پوشش مقاومت را در مقابل رطوبت ،حرارت  و خوردگی بالا می برد شامل پوشش گالوانیزه سرد، گالوانیزه گرم، داکرومات، روی نیکل، تفلون،سرامیک و … می باشد.

استاندارد ابعاد  ASME B18.31.2  می باشد و استاندارد مهره های مربوطه ASME B18.2.2 می باشد.

قیمت فروش پیچ استاد بولت

استاندارد های پیچ استاد بولت

استانداردهای شامل موراد زیر می باشد :

  • استاندارد DIN
  • استاندارد ASTM
  • استاندارد DIN
  • استاندارد ASTM
  • استاندارد NMG

قیمت فروش پیچ استاد بولت

فروش با نازلترین قیمت و کیفیت مناسب توسط سایت ای پیچ صورت میگیرد.

شما میتوانید محصولات خود را در هر کجا و در هر ساعتی از شبانه روز از طریق سایت به صورت عمده و یا خرده از ما خریداری کنید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *