فهرست بستن

قیمت فروش پیچ و مهره ورشویی

قیمت فروش پیچ و مهره ورشویی از جمله یراقی است که بسیار برای صنعت گران اهمیت دارد چرا که امروزه در هر صنعتی کاربرد بسزایی دارد. پیچ و مهره ها انواع گوناگونی دارند که هر یک به منظور خاصی ساخته شده اند.
در این میان به بررسی و شناخت پیچ و مهره های ورشویی می پردازیم که شاید نام آن به گوش شما نیز خورده باشد.

قیمت فروش پیچ و مهره ورشویی

قیمت فروش پیچ و مهره ورشویی

آشنایی با پیچ و مهره های ورشویی پیچ های ورشویی به دلیل اینکه ورشویی شده اند به این نام معروف گشته اند.
ساختار پیچ های ورشویی به این صورت است که در سر آن یک گل دو سو یا چهار سو و انتهای آن  دارای استوانه ای به شکل مارپیچ است که حالتی مانند استوانه دنداده دار به آن داده است.

قیمت فروش پیچ و مهره ورشویی

قیمت فروش پیچ و مهره ورشویی

مراحل ساخت پیچ ها ی ورشویی ساخت پیچ های ورشویی مراحل سخت و دشواری ندارند میتوان به جرات این را گفت که تهیه آن به راحتی تولید پیچ های معمولی است که با آچار های معمولی و به راحتی باز و بسته می شوند.

برای تولید پیچ و مهره های ورشویی، پیش از هر چیز، مفتول های مناسب برای ساخت آن را تهیه و برای قالب گیری آماده می کنند و در مرحله بعدی، قسمت استوانه ای شکل پیچ را رزوه کاری می کنند که این کار به شکل ورشویی انجام می شود. در نهایت قسمت گل پیچ ورشویی ساخته می شود. سر پیچ های ورشویی در بعضی مواقع به شکل دو سر و گاهی اوقات به صورت چهار سو است بنابراین با آچار های ساده دو سو یا چهار سو می توان ان را باز و بسته نمود.

قیمت فروش پیچ و مهره ورشویی

قیمت فروش پیچ و مهره ورشویی

جنس پیچ های ورشویی پیچ های ورشویی به طور معمول از جنس آلومینیومی تهیه می شود که به همراه مهره های آلومینیومی کاربرد دارند که مخصوص همین پیچ های ورشویی است که در واقغ ورشویی شده اند.

برخی از پیچ و مهره های ورشویی به صورت خودرنگ هستند؛ به عبارتی با همان رنگ و رویه آلومینیومی مورد استفاده قرار می گیرند و برخی با روکشی از نوع گالوانیزه گرم و سرد پوشیده شده اند که این مورد به مقاومت پیچ های ورشویی می افزاید و باعث استحکام آن می گردد. همچنین این پیچ ها به همراه داکرومات نیز کارایی دارند.

قیمت فروش پیچ و مهره ورشویی

پیچ های ورشویی شده کابردهای گسترده ای درصنعت پریز و کلید سازی، صنعت لوستر سازی، تجهیزات جزئی ساختمانی، تجهیزات الکتریکی و صنایع الکترونیکی کاربرد دارند.  همچنین در برخی قطعات خودرو نیز استفاده می شوند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *