فهرست بستن

مرکز فروش انکر بولت hsa

مرکز فروش انواع انکر یولت hsa در اغلب پروژه های ساخت و ساز و عمران به‌ منظور اتصالات المان های سازه ای و غیر سازه ای به سنگ یا بتن از انکر یولت hsa استفاده می گردد. این اتصالات از اجزای گوناگونی مانند رول بولت ، راد بولت، رزوه دار مشخصات انکر بولت hsa ، سفت کننده صفحه فلزی یا پلیت تشکیل می شود. در حقیقت انکر یولت hsa  با هدف نصب صفحات فلزی به سطوح بتنی یا جنس سفت و سخت دیگر استفاده می شوند.

مرکز فروش انکر بولت hsa

مرکز خرید انکر یولت hsa

انکر بولت  هیلتی یکی از محصولات اتصالی و چفت و بستی در سازه های فلز و بتن می باشد. خصوصیات اصلی هر یک از مدل های انکر های مکانیکی (انکر بولت) بسته به برند و کارخانه سازنده ی اصلی، نوع طراحی و ساخت قطعه، اندازه، نوع کاربرد، جنس و متریال، گرید و استاندارد ساخت با یکدیگر متفاوت خواهد بود. پس از این خصوصیات می توان در انتخاب و خرید بهترین انکرهای ساختمانی و عمرانی بهره برد.

مرکز فروش انکر بولت hsa

قیمت و مشخصات انکر بولت hsa

طبیعتاً قیمت انکر بولت های برندهای اروپایی و آلمانی بسیار گران تر از محصولات مشابه ساخت داخل کشور یا انکر بولت های چینی فیک و درجه چندی و حتی درجه یکی می باشد. شاید به همین خاطر باید در انتخاب بهترین مرکز فروش و پخش عمده و خرده پیچ و مهره، فروشگاه های آنلاین خرید اینترنتی انکرهای مکانیکی و سایر محصولات مرتبط با این حوزه دقت نمود.

مرکز فروش انکر بولت hsa

انتخاب یک مرکز فروش انکر بولت هیلتی، رول بولت فیشر و سایر مارک‌های خارجی جهت دریافت لیست قیمت مناسب کمی دشوار است با آدرس وب سایت رسمی خود WWW.EBOLT.IR در خدمت مشتریان و مصرف کنندگان با عرضه ی بهترین محصولات با مشخصات انکر بولت مکانیکی HSL ، HST، HKD و HSA  و… می باشد.
سایر محصولات این شرکت شامل تولیدات فلزی، پلیمری، داکرومات و آبکاری فولاد، انواع کرپی، رول پلاک، رول بولت، پیچ و مهره، واشر، انکر بولت، یوبولت، پیچ قلاب دار، خار ، پینف اشپیل، شگل، بست و… می باشند.

مرکز فروش انکر بولت hsa

مرکز فروش انکر بولت hsa

سفارش اینترنتی محصولات همواره یکی از چالش های خریداران و مصرف کنندگان انواع ابزارآلات و اتصالات صنعتی محسوب می گردد. چراکه همه روزه تکنولوژی پیشرفته تر شده و موجب می شود کمتر به اکثر سایت های فروشگاهی ارائه دهنده ی مشخصات انکر بولت اعتماد کنند. اما با اطمینان می توان گفت یکی از امن ترین بسترهای ثبت سفارش را در این وب سایت برای خرید انکر بولت در تهران و شهرهای دیگر کشور فراهم نموده ایم . جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *