فهرست بستن

مرکز فروش پیچ و مهره صنعتی

مرکز فروش پیچ و مهره صنعتی را تقریبا در هرجا می توان مشاهد کرد پیچ و مهره را در هر جا می توان به کار برد و از جمله ابزار آلاتی است که محدودیتی برای استفاده از آن در نظر گرفته نشده است.

مرکز فروش پیچ و مهره صنعتی

از اتصال 2 قطعه کوچک و کاربردی در منازل تا صنایع بزرگی همچون صنعت پتروشیمی، پل سازی (مقاوم در برابر فشار و بار)، سدسازی (در وسایل جانبی سد جهت جلوگیری از شکستن دیواره ها)، صنایع ریلی کشور چه مترو و چه راه آهن (در اتصال ریل ها به یکدیگر) خودروسازی و غیره، همه از پیچ و مهره استفاده می کنند.

مرکز فروش پیچ و مهره صنعتی

کاربرد پیچ و مهره در صنایع کوچک و متوسط

پیچ و مهره ها با این که جزو ابزارآلات بسیار کوچکی محسوب می شوند ؛ ولی به هر حال جزو مهمترین اتصالات بوده و از جمله وسایل ضروری در تمامی تولیدات هر صنعتی سبک و سنگین یا نیمه سنگین به شمار می روند.
در حقیقت برای پیچ و مهره کاربرد و مصارف محدودی در یک حوزه خاص نمی توان بیان کرد چرا که در هر کسب و کاری از صنعت تا معادن و تجارت و فنی، مهندسی مورد نیاز پیمانکاران مهندسین برای پیشبرد اهداف در اجرای عملیات ها می باشد. ولی چنانچه بخواهیم از دید کلی پیچ مهره ها را دسته بندی کنیم، می توان گفت موارد زیر بیش ترین میزان استفاده را از این نوع ابزارآلات می برند.

مرکز فروش پیچ و مهره صنعتی

مرکز فروش پیچ و مهره صنعتی

بررسی کاربرد پیچ و مهره در صنایع سنگین و نیمه سنگین

صنعت خودروسازی را می توان اولین صنعتی نامید که در آن نسبت به بقیه از پیچ و مهره های بسیار زیادی استفاده می شود و این مورد وابستگی شدید صنعت تولید اتصالات و ماشین آلات را به وضوح بیان می کند.
جالب است بدانید که تعداد زیادی از کارخانجات و کمپانی های خودروسازی مطرح در جهان، تا به حال مشتریان خود را به تعویض بعضی از پیچ و مهره ها مجبور کرده است.

مرکز فروش پیچ و مهره صنعتی

صنعت ناوبری و کشتی سازی نیز از جمله مواردی هستندکه همانند خودرو سازی سازه و کار متصل قطعات به همدیگر پیچ و مهره است. استفاده نابجا از هر پیچ باعث بروز اتفاقات ناگواری می شود.

مرکز فروش پیچ و مهره صنعتی

کاربرد پیچ و مهره در صنایع عمران و راه و شهرسازی

پیچ و مهره فولادی گرید، پیچ و مهره HV و واشرهای فولادی از مهمترین موارد در صنعت ساخت و ساز و مهندسی عمران می باشد.  همانطور که اغلب می دانید سازه های تولید شده با پیچ و مهره ها نسبت به سازه های جوشکاری شده مزایای بسیار زیادی دارند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *