فهرست بستن

نمایندگی پیچ و مهره تایوانی

نمایندگی پیچ و مهره تایوانی در ایران واقع در میدان قزوین تهران و میدان حسن آباد که عرضه کنندگان و فروشندگان انواع ابزارآلات صنعتی و اتصالات صنعتی ارائه می گردد.
پیچ مهره های تایوانی ساخت شرکت های تولیدی و بازرگانی کشور تایوان بوده و از لحاظ استانداردهای جهانی در سطح بالایی از کیفیت و مرغوبیت نسبت به محصولات مشابه چینی که بی کیفیت هستند قرار دارد.

فروشنده پیچ و مهره های تایوانی

فروشگاه های این نوع از پیچ ها و سایر اتصالات فلزی ریز و درشت با کاربردهای مختلف صنعتی و ساختمانی در بین مراکز عمده فروشی پیچ مهره در تهران به چشم می خورد.

نمایندگی پیچ و مهره تایوانی

نمایندگی پیچ و مهره تایوانی

انتخاب یک فروشگاه امن و معتبر از نظر کیفیت و دوام کالا و خدمات می تواند چالش برانگیز برای خریداران و به خصوص خریداران عمده و بنکداران (صاحبان مغازه پیچ فروشی ) باشد.

نمایندگی پیچ و مهره تایوانی

در این راستا نمایندگی پیچ و مهره تایوانی یعنی وب سایت رسمی به آدرس www.ebolt.ir تامین کننده مطرح ایرانی انواع کالاهای صنعت اتصال و چفت و بست صنایع مختلف از جمله خودروسازی، ماشین الات خط تولید کارخانجات و تجهیزات پیشرفته صنایع مکانیکی، هیدرولیک و پنوماتیکی همچون ساخت انواع پمپ، کمپرسور باد، تهویه مطبوع، هواساز، دیزل ژنراتورهای کوپله و پمپ آب صنعتی بزرگ و کوچک و… می بشد.

خرید محصولات نمایندگی پیچ و مهره تایوانی

صاحبان صنایع پنوماتیک و تصفیه خانه های آب و فاضلاب، کارگاه های ساخت وسایل و قطعات داخلی، لوازم یدکی خودرو و صنایع سنگین، سبک و نیمه سنگین، تراکتورسازی هاف لیفتراک، بولبرینگ، یاتاقان، سرسیلندر خودروهای سواری و سایر قطعات جانبی خودرو ، وسایل حمل و نقل زمینی، هواپیمایی، دریایی، کشتی سازی، وسیله نقلیه داخل شهری مترو، برون شهری و صنعت ریلی، کاربردهای نظامی و هوافضا، پهبادها و موشک و … از نقش پر رنگ این نوع ابزارآلات آگاه بوده و به همین دلیل علت نوسان قیمت پیچ و مهره های صنایع مختلف را در کشور به خوبی می دانند.

نمایندگی پیچ و مهره تایوانی

لیست قیمت پیچ و مهره تایوانی

با توجه به اینکه اغلب محصولات این حوزه از متریال های فلزات گرانبها همچون استیل، فولاد، چدن، آهن، مس، برنج، آبکاری با آلیازهای فلزی مقاوم در برابر اکسایش و خوردگی همچون پوشش های داکرومات و گالوانیزه گرم و سردف آلیاژ های روی، مولیبدن، نیکل و کروم، ساخته و پرداخته می شوند، تحت تاثیر تغییرات قیمت پی در پی این نوع عناصر قرار گرفته و روز به روز دچار نوسان شدید قیمت چه در خرید عمده و چه خرده فروشی پیچ و مهره می شوند.

نمایندگی پیچ و مهره تایوانی

نمایندگی پیچ و مهره تایوانی

علاوه بر کاربردهای نام برده نمایندگی پیچ و مهره تایوانی تامین کننده قطعات چفت و بستی شیرهای فشارشکن، قطعات الکتریکی، برق، مخابرات و.. نیز می باشد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *